Büyü ve Zararları

Büyü ve Zararları


Büyü aile içinde huzursuzluk mutsuzluk bereketsizlik ve karışıklığa sebep olur. Eşler birbirlerini ne kadar severse sevsin bir araya geldiklerinde bu etkilerin zararlarını yaşarlar. Çünkü büyü devreye girmiştir. Karşı karşıya geldiklerinde hiç bir şeyin anlamı ve tadı kalmaz. Birbirlerinden uzakta kaldıklarında kendi kendilerine sözler verirler. Sorunları konuşarak çözmek anlaşmaya çalışmak birbirlerini anlayışla karşılamak gibi kararlar alırlar ya da gerçekten eşlerini sevdiklerini ve özlediklerini düşünürler ama bir araya geldiklerinde sevgi de biter verilen sözler de bir anda unutulur. Onun yerini sinir ve tartışma alır. Geçmiş açılarak sen bana şunu yaptın gibi mutsuz tablolar ortaya çıkar. Sorunlar tartışmalar büyüdükçe büyür.

Hani bir söz var ya ceviz kabuğunu doldurmayacak ufacık şeyler önemli hale geldi denir. Ama bu ufacık anlamsız şeyler bir de bakarsınız ki ayrılmalara neden olmuş.

Tabiî ki yukarıda anlattığım şeyler sadece aile içinde görülen büyünün zararlarıdır daha bunun gibi pek çok konularda büyü tesir eder. Kişi yaptığı şeyleri kendi iradesi dışında yapar. Başarılı olamaz. Bereketsizlik yaşar. Sürekli işleri ters gider. Kendini ifade edememe, derdini anlatamama ve kimseyi anlamama gibi sorunlar yaşayabilir. Korku yaşar, tuhaf sesler duyar tuhaf görüntüler görür, bedensel rahatsızlık yaşar. Baş ağrısı çeker. Uyku sorunu yaşar. İletişim sorunu yaşar vb. gibi sorunlar yaşar.

Büyü Belirtileri Kişiye büyü yapıldığı nasıl fark edilir? Büyülenmiş olan kimse hal ve hareketlerinden kendini belli eder,tabii bu hal ve hareketleri büyüye yormayıp psikolojik sorun zannedenler çıkacaktır. Bir bakıma büyülenmiş kişi psikolojik açıdan da zarara uğramıştır fakat bu sorun ilaç tedavisiyle geçecek bir sorun değildir.Tabii doktor tedavisi her zaman önerilir büyü büyü bozma yöntemleriyle yok edilip kişi eski normal haline dönsede psikolojik yansımaları kalmış olabilir.
Büyü yapılan kişi çok sinirli olur önceki günlerde belkide son derece yumuşak başlı olan kişi birden sert,aksi en ufak şeylere aniden sinirlenen bir kişliliğe bürünür.Bağırmak çağırmak ve çığlık atmak büyülenmenin belitilerindendir.
Bazen de tam aksine büyülenen kişi sessiz bir kişiliğe bürünür ,son derece hareketli ,cıvıl cıvıl ,neşe dolu ,hayata bağlı bir insanken içine kapanık ,konuşmayan, hayata küsmüş bir kişilik ortaya çıkar.
Büyü yapılan kişinin ekonomik durumuda psikolojik sıkıntıları nedeniyle bozulur.Büyülenen kişi işe gitmek istemez içine kapanır.İşe gidecek kadar iyi durumda olsada iş yerinde sinirli ve hırçın davranışlarıyla iş yeri düzenini bozar işten çıkarılır.İş yeri büyülenin ise bu seferde yanında çalışanlar varsa bu günden güne daha çok hırçınlaşan öfkeli işverenin yanında durmaktansa işlerinden ayrılmayı tercih ederler.
Büyülenenlerin önemli belirtilerinden biride sudan uzak durmaktır .Bu kişiler el yüz yıkamaktan ve banyo yapmaktan vazgeçerler sudan temizlikten hoşlanmamaya başlarlar.Evleri odaları darmadağınık ve pis olmaya başlar odalarında temizlik yapılmasını istemezler.Deniz mevsiminde denizden çıkmayan yüzmeyi çok seven bir kişi büyülense denize girmekten nefret etmeye başlar.
Büyülenen kimselerdeki bu su fobisinin nedeni büyücülere büyü yaparken yardım eden kötü varlıklar ve kötü cinlerin temizlikten ve özellikle akar sudan hiç hoşlanmamalarındandır.
Her gün yolu akar su üzerinden geçen kişilere çok büyük büyüler haricinde büyü tutmaz bu büyü ile ilgilenenlerin bildiği bir gerçektir.Çünki akar sular kişinin üzerindeki kötü enerjileri mıknatıs gibi çekerek götürmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar