Okültizm Nedir?

 Okültizm Nedir?

Okültizm, gizli öğretilerin hayata geçirilebilmesine yönelik bir kapı açar. Doğa kanunlarının nasıl ve hangi ince çizgide insanın yararına sunulabileceğini araştırır. Her partikülde titreşen ilahi düşüncenin bilinci eşliğinde, evrensel bir inançla yola çıkarak, ruhumuzu güçlendirmemiz, enerjimizi yükseltip, kendimizi yeniden biçimlendirmemiz gerekir.

Okültizm ve Enerji “Geçmişten Bugüne Gizemcilik İlgi Alanları Tradisyonları ” kitabının yazarı Ferda Ercan Uyulan ile, gizli ilimlere dair alanları konuştuk. Bilgi çağında, hızla yayılan bu konulara ilgi duyanlar için, güvenilir kaynakları takip etmek çok önemli.

Uzun zamandır Okültizm, Bilinmeyenler, Teorik Fizik, Parapsikoloji ve Ezoterizm üzerinde araştırmaları olan yazar, bilinmeyenlere yönelik açıklamaların yer aldığı “Gizli Boyutlar” adlı programı hazırlayıp, sunmuş. Akıcı bir dille ve orjinal kaynaklarından yıllar süren araştırmalar sonunda kaleme aldığı ikinci kitabında, Okültizm hakkında bir portal oluşturmayı hedeflerken, okült alanların saptırılmış ve tehlikeli yönlerine de dikkat çekiyor. Okült, Majikal, Hermetik, Arketipsel, Tanrısal, Astrolojik, Güncel olmak üzere, 7 alan ve 70 kısımdan oluşan 608 sayfalık eseri ile, okuyucuyu gizemler dünyasında dolaştırıyor, Hakikat Arayışı ve Bilgi ile güçlenmeye çağırıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar